Око
ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ПРОГРАМА
Name1
line decor
 
ua ru eng
line decor
 
 

 
ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ДНТП "ОБРАЗНИЙ КОМП'ЮТЕР"

ІКАР-2006 - мікропроцесорний пристрій для реєстрації та обробки електрокардіограм з пальцевих електродів

Призначений для оперативної оцінки функціонального стану серцево-судинної системи людини і виявлення початкових ознак змін у роботі серця під впливом фізичних та емоційних навантажень.
Реалізує оригінальний метод обробки ЕКГ, захищений патентами України. На відміну від традиційних, запропонований метод дозволяє "побачити" в електрокардіограмі ознаки навіть незначних патологічних змін у серці, що при традиційній обробці електрокардіограм залишаються непомітними.
Орієнтований на масові обстеження в медичних установах, діагностичних центрах, санаторіях, спортивній та військовій медицині, дослідницьких центрах, а також для індивідуального використання в домашніх умовах за рекомендацією лікаря.

Ikar2006

Ікар-2006 - портативний електронний пристрій з автономним електроживленням, внутрішнім екраном і керуючим елементом у вигляді джойстика.

Прилад забезпечує:

  1. реєстрацію електрокардіосигналу з пальців рук користувача;
  2. відображення ЕКГ у реальному масштабі часу на внутрішньому екрані;
  3. збереження інформації на знімній флеш-карточку пам'яті;
  4. автономну обробку ЕКГ у реальному масштабі часу;
  5. реалізацію психо-емоційного навантажувального тесту;
  6. визначення значень діагностичних показників;
  7. індикацію відхилень діагностичних показників від норми.

Прилад виготовляється в трьох модифікаціях:
Модель ІКАР-2006-01 - спрощений варіант для домашнього використання.  Не вимагає спеціальної медичної освіти. Результати діагностики відображаються на індикаторі у вигляді "градусника" з трьома градаціями поточного стану обстежуваного   "НОРМА", "ЗАДОВІЛЬНО", "УВАГА" .

Модель ИКАР-2006-02 - для домашнього використання, сімейних лікарів, проведення амбулаторних та клінічних обстежень. Додатково передбачає настроювання режимів за допомогою системи меню, а також запис інформації на змінну флеш-карточку пам'яті. Комплектується зовнішньої комп'ютерною програмою для ПК, що забезпечує зчитування з флеш-карти, перегляд на екрані монітору, збереження в базі даних і друкування на принтері інформації з флеш-карти.

Result

Модель ИКАР-2006-03 - професійний варіант для сімейних лікарів, амбулаторних і клінічних обстежень. Має додаткову функцію автоматичної реєстрації інформації з сигналів внутрішнього таймера. Комплектується зовнішньою програмою для ПК, що забезпечує зчитування інформації з флеш-карти з автоматичним аналізом ЕКГ по сукупности діагностичних критеріїв.

Зовнішня програма забезпечує відображення результатів обстеження у вигляді когнітивного графічного образа (див. рисунок) Цей спосіб дозволяє на графічних зображеннях (мнемосхемах) серця та вегетативної нервової системи позначити виявлені відхилення від норми у вигляді жовтого або червоного кольору відповідного зображення.

Прилади комплектуються зовнішнім зарядним пристроєм, стандартним пристроєм зчитування інформації з флеш-карточки, зовнішнім ЕКГ кабелем для реєстрації інформації з грудних відведень, змінними одноразовими електродами і ЕКГ гелем.

Основні переваги:

  • простота використання для самоконтролю в побутових умовах і при заняттях спортом;
  • зручність при виконанні масових профілактичних обстежень (скорочений час дослідження - до 30 секунд, не вимагає видаткових матеріалів);
  • можливість використання безпосередньо на робочому місці для контролю операторів, що працюють в умовах підвищеного ризику (водії транспортних засобів, авіадиспетчери і т.п.).

buletТрансфер наукоемких технологий и изделий цифровой медицины для определения функционального состояния сердца человека в амбулаторных и домашних условиях. В.И. Гриценко, Л.С. Файнзильберг. (Формат pdf)

Керівник розробки - д.т.н. Файнзільберг Леонід Соломонович,
Для зв'язку: Em

Повернутися...

 
 
line decor
line decor
             
©Орган управління та координатор ДНТП "Образний комп'ютер"